Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 2. 2013

11.11.2012

FK Bohumín B-TJ Slovan Orlová 3:2 (1:1)

Branky Slovanu: 21.min. Macek, 90.min. Edr

ŽK: Němec Libor, Boor Jiří

Sestava: Feber-Boor,Brázdil,Štengl,Edr-Němec L.,Minárik,Káňa,Schütze-Ristovský,Macek

Náhradníci: Hofman,Němec J.,Kondziolka

Střidání: 60.min. Schütze-Hofman, 70.min. Macek-Němec J., 80.min. Němec J.-Kondziolka

 

Na poslední zápas podzimu jsme zavítali na hřiště Bohumína B.První minuty byly v režii našeho mužstva. Naši kluci se dostávali do velkých šancí,kdy hlavičky J.Boora a P.Schützeho skončily těsně vedle bohumínské branky. V 18.min. nastřelil M.Ristovský tyč. Kýžené branky jsme se dočkali ve 21.min. kdy se krásným volejem z hranice 20 metrů trefil J.Macek. Naši hráči měli více ze hry. Ve 37.min. zahrávali domácí přímý kop za ruku M.Edra z hranice velkého vápna. Střelu domácích brankář M.Feber vyboxoval jen před sebe,kde se objevil všudybyl Sitek a bylo srovnáno 1:1.

Druhý poločas vtrhli hráči Slovanu na hřiště s tím, že strhnou vítězství na svou stranu. Byli to ovšem Bohumínští,kteří dvěma protiútoky zvýšili vedení na 3:1. V závěru utkání snížil M.Edr " Leandro" krásnou střelou na konečných 3:2. Hráčům není co vytknout. Bojovali,škoda nepromněněných šancí ze začátku utkání.
 

7.11.2012

Přidal jsem do fotoalbum nové fotky. 

 

3.11.2012

TJ Slovan Orlová-Věřňovice 6:1 (1:0)

 

Branky Slovanu: 32.min.Papcún, 47. a 59.min. Káňa, 73.min.Němec L., 81.min.Macek,  87.Němec J.

Sestava: Bartoš-Hofman,Brázdil,Štengl,Edr-Němec L.,Minárik,Káňa,Schütze-Ristovský,Papcún

Střidání: 46.min. Hofman-Boor, 46.min. Papcún-Macek, 70.min. Káňa-Němec J.

 

V posledním domácím zápase se naši hráči pustili do hostujícího celku s velikou vervou. Po obléhání věřňovické branky,kdy jsme 3x trefili brankovou konstrukci,se konečně prosadil ve 32.min. J. Papcún.

Ve druhém poločase za neustálého tlaku postupně přidávali góly-Káňa 2x-nejlepší hráč na hřišti,L.a J.Němcovi a Macek J. Hosté byli zcela neškodní.

Byl to jeden z nejlépe zahraných zápasů hráčů Slovanu.Po dlouhé době se na místě stopéra objevil T.Brázdil,který nezklamal a dobře dirigoval naši obranu.

 

DĚKUJI za neustálou přízeň našich webovek! Dnešním dnem 29.10.2012 v 9,48 hod. je 5555 návštev.

webmaster

 

24.10.2012

 

spolecenska-schuze.jpg

 

 

20.10.2012

TJ Slovan Orlová-Lokomotiva Louky 3:2 (1:0)

 

Branky Slovanu: 42.min. Němec L.(P), 52. a 87.min. Ristovský

Sestava: Bartoš-Boor,Minárik,Edr,Štengl-Němec L.,Bojarský,Káňa,Papcún-Ristovský,Macek

Střidání: 60.min. Schütze - Papcún, 65.min. Němec J. - Macek, 85.min. Jurygáček - Káňa

 

V prvním poločase měli na svých kopačkách míč hráči Slovanu,ale podařilo se vystřelit na branku jen 2x(Ristovský,Bojarský). Ve 42 min. jsme se dostali do vedení z pokutového kopu.Odpovědnost na sebe vzal L.Němec a nemýli se! O 2 minuty později mohl dát pojistku M.Ristovský,leč trestuhodně zahodil zen tří metrů. Hosté hrozili jen z autových vhazování,které výborně zahrával I.Madari na své vysoké spoluhráče. V 52. min. se v šestnáctce uvolnil M.Ristovský a zvýšil na 2:0. V 66. min. mohlo být vymalováno,ale J.Macek míč do sítě nedopravil. O chvíli později rozhodčí zapískal pok.kop proti nám,který viděl snad jen ON! J. Cichovský snížil na 2:1. Po té zlikvidoval další dvě šance výborně chytající brankář Lokomotivy R.Taussig.

Hostům se podařilo 80. min. vyrovnat na 2:2. Naštěstí hned z výkopu stanovil konečný výsledek na 3:2 M.Ristovský svou 11 brankou na podzim. Z domácího mužstva je třeba vyzdvihnout výborný výkon Vojty Minárika.

14.10.2012

Horní Bludovice -TJ Slovan Orlová 1:5 (0:0)

 

Branky Slovanu: 48.min. Macek, 58,65,71.min. Ristovský, 82.min. Němec J.

ŽK: 37.min. Bojarský, 69.min. Edr

Sestava: Feber-Hofman,Minárik,Edr,Štengl-Němec L.,Bojarský,Káňa,Papcún-Ristovský,Macek

Střidání: Schütze - Hofman, Němec J. - Macek, Jurygáček - Bojarský

Naši hráči se do domácích pustili hned od úvodních minut.Ve dvou případech šli naši borci sami na brankáře Bludovic,bohužel neuspěl ani L.Němec ani M.Ristovský.Z velké převahy ještě J.Macek orazitkoval tyč.Nástup do druhého poločasu vyšel skvěle, když už ve 48.min. po akci L.Němce zavěsil J.Macek. Po té v rozmezí 25.minut dovršil svůj hatrick Michal Ristovský po krásných kombinačních akcí celé zálohy. Na závěrečný pátý gól přihrál J.Papcún střídajícímu J.Němcovi,který stanovil konečný výsledek.

Už tradičně musím vyzvednout výbornou hru celého mančaftu v druhém poločase!
 


6.10.2012

TJ Slovan Orlová - FK Těrlicko 0:3 (0:1)

 

 

Sestava: Feber-Hofman,Minárik,Boor,Štengl-Němec L.Bojarský,Káňa,Schütze-Ristovský,Jurygáček

Střidání: 40.min. Edr-Bojarský, 65.min. Němec J.-Jurygáček

V tomto zápase nám soupeř uštědřil lekci z produktivity.První gól jsme dostali po nedůslednosti naší obrany,když hostující záložník přešel přes čtyři naše hráče,udělal kličku i brankáři a z nulového úhlu skóroval.

V druhém poločase jsme obléhali branku Těrlicka ,leč bez gólového efektu.Šance na vyrovnání měli na kopačkách J.Štengl a M.Ristovský.Zůstaly však nevyužity. Po té hosté přidali další dvě branky z rychlých protiútoků a bylo rozhodnuto. Byl to nejslabší zápas ze strany Slovanu na podzim!

Když nedáš branku,nemůžeš zvítězit!!!

29.9.2012

Horní Žukov - TJ Slovan Orlová 1:1 (0:0)

 

Branky Slovanu: 81.min. Ristovský

Sestava: Feber-Hofman,Minárik,Edr,Štengl-Němec L.,Káňa,Bojarský,Slučiak-Němec J.,Ristovský

Střidání: 44.min. Němec J.- Jurygáček, 46.min. Slučiak-Schütze

Do utkání jsme vstoupili velice vlažně.Domácí hráči měli více ze hry.Dvě výborné šance domácích vychytal gólman M.Feber. Až ve 44.min. po krásné akci,nastřelil J.Káňa břevno.

Do druhého poločasu nastoupili R.Jurygáček spolu s P.Schützem,kteří hru oživili.Druhý poločas už byl celý v režii hráčů Slovanu.V 81.min. jsme se dočkali zaslouženého gólu. To se krásně trefil z hranice šestnáctky M.Ristovský. Naši hráči po té měli další šance na zvýšení náskoku,ale buď byl proti brankář Žukova,který vychytal střely M.Bojarského či L.Němce,a když už byl překonán,tak v cestě stálo břevno po pumelici M.Bojarského.

Když už se zdálo,že si odvezeme 3 body,přišla 93.min. všech jedenáct hráčů Žukova se nahrnulo do naší šestnáctky a podařilo se jim s velkým kusem štěstí vyrovnat.

Výborný zápas ze strany Slovanu ve druhém poločase!

 

 

22.9.2012

TJ Slovan Orlová - Inter Petrovice  1:1 (1:1)

 

Branky Slovanu: 27.min. Ristovský

Sestava: Bartoš-Hofman,Sniegoň,Edr,Štengl-Němec L.,Minárik,Boor,Schütze-Němec J.,Ristovský

Střidání: 55.min. Macek-Němec J., 65.min. Jurygáček-Boor, 70.min. Slučiak-Macek

V dalším domácím zápase nám znovu nevyšel začátek utkání. V 7. min zahrávali hosté přímý kop a M.Kačinský prostřelil zeď Slovanu.Ve 27 minutě utekl po pravé straně L.Němec a předložil míč jak na stříbrném podnose M.Ristovskému,který pohodlně skóroval do prázdné branky.

Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit branku,kterou však z nepochopitelných důvodů,rozhodčí P.Vališ neuznal pro údajný ofsajd! Stínem utkání je zranění J.Macka,který byl na hřišti sotva 20minut. Velmi solidní výkon podal stopér J.Štengl. Zasloužená remíza!

16.9.2012

Loko Petrovice B - TJ Slovan Orlová  1:2 (1:1)

 

Branky Slovanu: Němec J., Němec Libor ml.

Sestava: Feber-Boor,Sniegoń,Edr,Štengl-Němec L.,Minárik,Bojarský,Káňa-Němec J.,
Ristovský

Střídání: 65.min. Jurygáček-Němec J., 85.min.Slučiak-Káňa

Úvod zápasu se hráčům Slovanu vůbec nevydařil. Už v 8.min. se po špatném odkopu J.Štengla dostal k míči domácí kanonýr D.Hanusek a nedal brankáři M.Feberovi šanci. I dalších 10.minut bylo domácí mužstvo lepší. Od poloviny prvního poločasu získalo na své kopačky iniciativu družstvo Slovanu.Výsledkem toho byla vyrovnávající branka, kterou vstřelil J.Němec.

Ve druhém poločase začali naši hráči mnohém lépe. V 55.min. si pohrál se dvěma obránci Lokomotivy M.Ristovský,krásnou křižnou přihrávkou našel L.Němce,který nádhernou střelou na vzálenější tyč otočil výsledek na 1:2. Do konce zápasu si oba mančafty vytvořily několik šancí. V cestě střelcům však stáli výborně chytající gólmani na obou stranách.

Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům za předvedený bojovný výkon!

 

8.9.2012

TJ Slovan Orlová - Baník Rychvald  3:0 (1:0)

 

Branky Slovanu: Němec Libor ml., Ristovský 2

Sestava: Bartoš-Boor,Štengl,Edr,Hofman-Němec L.ml.,Minárik,Bojarský,Káňa-Macek,Ristovský

Střídání: Hofman-Sniegoň, Macek-Němec J.

Vprvním domácím zápase potřebovalo mužstvo Slovanu potvrdit dvě výhry ze hřišť soupeře. Ve 25.min. se do odvážného sóla pustil M.Ristovský. Obešel 3 hráče a byl v šestnástce faulován. Následující penaltu s přehledem proměnil L.Němec. Do konce poločasu si hosté vytvořili jedinou šanci,kterou zlikvidoval M.Bartoš.

Do druhého poločasu nastoupilo družstvo v lepším rozpoložení. Druhou a třetí branku přidal střelecky disponovaný M.Ristovský. Svůj den měl opět brankář M.Bartoš,který během tří minut vychytal dva sólové nájezdy střelce Baníku V.Musila.
Další šance jenž si vytvořil střídající J.Němec,který oživil útok Slovanu,zůstaly nevyužity. Zasloužené vítězství se zrodilo až po zlepšeném výkonu ve druhém poločase.

 

6.9.2012

POZVÁNKA NA PIKNIK

 

 

piknikpozv2.jpg

 

1.9.2012

Petřvald - TJ Slovan Orlová  1:2 (0:1)

 

Branky Slovanu: 20.min. Bojarský, 82.min. Ristovský

Sestava: Bartoš-Boor,Sniegoň,Hoffman,Edr-Kartuš,Bojarský,Káňa,Němec L.,-Macek,Ristovský

Střidáni: Němec L.- 61.min. Němec J., Macek - 81.min. Slučiak

Ve druhém kole jsme nastoupili na horkou půdu HEPO v Petřvaldě. Domácí hráči začali velkým náporem. Tři jejich slibné šance bravurně zlikvidoval brankář M.Bartoš. Pak přišla naše krásná akce,kdy se okolo obránce otočil M.Ristovský a krásnou přihrávkou našel M.Bojarského,který přízemní střelou-placírkou-zajistil Slovanu poločasové vítězství.

Po změně stran domácí tlak zesiloval. Brankář M.Bartoš v brance doslova čaroval! Až přišla 69. minuta a náš stoper I.Sniegoň nešťastně ve vápně fauloval domácího útočníka. Penaltu bezpečně proměnil hráč Gorovič. Po této brance se dvakrát ocitli ve výborné pozici naši útočníci J.Němec a J.Macek,ale oba své šance nevyužili. V 81.minutě se podařilo vstřelit Slovanu druhou branku, zodpovědnost na sebe vzal po samostatné akci M.Ristovský!

V tomto zápase bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený,bojovný výkon! Absolutorium
patří brankáři M.Bartošovi,který sklidil v kabině bouřlivý potlesk.

 

29.8.2012

TJ Slovan Orlová navazuje na dávnou tradici odkaz Videa:

www.tvportaly.cz/orlova/27289-tj-slovan-orlova-navazuje-na-davnou-tradici

Skotské hry v Orlové nezkazilo ani počasí odkaz:

www.tvportaly.cz/orlova/27162-skotske-hry-v-orlove-nezkazilo-ani-pocasi

 

25.8.2012

3.kolo:

Slavoj Rychvald - TJ Slovan Orlová 3:5 (0:0)

 

Branky Slovanu: 54.min. Ristovský,60 a 83min. Kartuš,81.min. Němec L.,87.min. Minárik

ŽK: 8.min. Feber,66.min. Hoffman,75.min. Kaňa

Sestava: Feber-Hoffman,Sehnal,Štengl,Edr-Němec L.,Bojarský,Slučiak,Minárik-Ristovský,Kaňa

Střidáni: 46.min. Slučiak-Kartuš,85.min. Němec L.-Sniegoň,88.min. Kaňa-Němec J.

Hned ve druhé minutě utkání se objevil ve slibné pozici J.Káňa,trefil však jen tyčku. Po této situaci převzali iniciativu na svou stranu domácí fotbalisté,v cestě jim však stál brankář Slovanu M.Feber,který zlikvidoval dva sólové nájezdy soupeře. 

Ve druhém poločase se strhl brankostroj se šťastným koncem pro hráče Slovanu. V obraně to celý zápas dost skřípalo! Naopak na druhé straně se výborně ukázaly dva hroty - M.Ristovský a J. Káňa,ke kterým se přidal do druhého poločasu nastoupivší K.Kartuš,který mohl po krásném centru I.Sniegoňa vsítit v závěru hatrick!!!

18.8.2012

Přátelské utkání:

Baník Rychvald - TJ Slovan Orlová 2:5 (1:1)

Branky Slovanu: Ristovský 2,Macek, Slučiak, Kaňa

 

4.8.2012

Dne 4.8.2012 jsme se zůčastnili turnaje na hřišti Baníku Fučík Orlová. Naše mužstvo Slovanu Orlová se stalo celkovým vítězem tohoto turnaje.

(viz fotoalbum a video)

1. místo Slovan Orlová

2. místo Doubrava střed A mužstvo

3. místo Baník Fučík Orlová

4. místo Doubrava střed B mužstvo

Naše výsledky:

TJ Slovan Orlová-Doubrava střed B 3:0 (0:0)

branky: Kaňa 2, Němec L. ml.

TJ Slovan Orlová-Doubrava střed A 5:1 (0:0)

branky: Graňák 2, Kaňa 2, Boor

 

1.8.2012

Přátelské utkání:

Doubrava střed B-TJ Slovan Orlová 1:5

Branky Slovanu: L.Němec 2, J. Němec, Edr, Kotyza

 

19.7.2012

Byl přidán kompletní seznam soutěže Okresního přeboru podzim 2012 viz rubrika: Výsledky kola

18.7.2012

Byl přidán nový rozpis utkání Slovanu Orlová podzim 2012 viz rubrika: Rozpis utkání - Podzim 2012

 

10.7.2012

Na dnešním 8.7.2012 losování soutěže se rozhodlo,že v této sezóně se bude ještě hrát podle předem daného systému - 12 týmů v Okresním přeboru a 6 týmů v Okresní soutěži.Od příští sezóny se ale rozdělí soutěže takto : Okresní přebor 10 týmů a Okresní soutěž 8 týmů.Proto v tomto ročníku budou sestupovat z Okresního přeboru 3 nebo 4 týmy podle vývoje v 1.B třídě!